Przegląd artykułów

  Wyszukiwarka akumulatorów VARTA

  Ocena użytkowników: 5 / 5

  Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
   

  Nie wiesz jaki akumulator pasuje do twojego samochodu? Skorzystaj z wyszukiwarki akumulatorów na stronie Varta. Niezależnie od tego, czy jesteś świeżo upieczonym kierowcą poszukującym bezpiecznego i trwałego akumulatora, czy też zależy Ci na najwyższych parametrach zasilania, wśród naszych produktów znajdziesz odpowiednie dla siebie rozwiązanie.

  Wyszukiwarka akumulatorów VARTA®

  • Silver Dynamic AGM to najwyższa moc i najlepsza technologia zaprojektowana z myślą o samochodach wyższej klasy o ogromnych potrzebach energetycznych.
  • Silver Dynamic Jeżeli chcesz mieć pewność, że uda Ci się uruchomić samochód za każdym razem, wybierz akumulator VARTA® Silver Dynamic zapewniający najwyższą moc i doskonałe parametry użytkowe. Dowiedz się więcej
  • Blue Dynamic EFB Akumulatory VARTA® Blue Dynamic EFB zapewniają niezawodność we wszystkich pojazdach z wyposażeniem standardowym lub systemem Start-Stop.
  • Blue Dynamic to gwarancja niezawodności i wysokich parametrów użytkowych, co przekłada się na pewność realizacji wszystkich punktów napiętego harmonogramu dnia.
  • Black Dynamic Akumulatory VARTA® Black Dynamic docenią świeżo upieczeni kierowcy poszukujący równowagi pomiędzy ceną a wysoką jakością.