Przegląd artykułów

  Akumulatory Varta Blue Dynamic

  Ocena użytkowników: 5 / 5

  Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
   

  Idealny akumulator, który zapewni Ci niezawodny start każdego ranka i nie zawiedzie Cię przez cały dzień. Jeśli Twój codzienny grafik jest zapełniony: dojazd do i z pracy, zawiezienie i odebranie dzieci ze szkoły, wyjazd na zakupy itp. to z całą pewnością potrzebujesz niezawodnego akumulatora, który dotrzyma Ci kroku przez cały dzień.VARTABLUEDYNAMIC to idealny wybór dla tych, którzy muszą polegać na swoim samochodzie codziennie, niezależnie od warunków pogodowych. Wybierz VARTABLUEDYNAMIC, a otrzymasz optymalną moc i solidne wykonanie lub zdecyduj się na jeszcze nowszy VARTABLUE DYNAMICEFB z zaawansowaną technologią i wzmocnioną konstrukcją, która pozwala sprostać o wiele wyższym wymaganiom energetycznym, np. w pojazdach z systemem Start-Stop lub wyposażonych w dużą ilość odbiornikow energii (podgrzewane siedzenia, klimatyzacja, asystent parkowania lub inne urządzenia elektryczne).VARTABLUEDYNAMIC zapewnia niezawodność i Twoj spokój ducha.

  Linia VARTA® BLUE DYNAMIC to niezawodne, akumulatory także dla tych, którzy korzystają z samochodu regularnie i często. Zapewniają optymalną moc i solidne wykonanie oraz długi okres eksploatacji. Jeśli posiadasz pojazd ze standardowym wyposażeniem i bez systemu Start-Stop, zdecyduj się na akumulatorVARTABLUEDYNAMIC. Wsiądź, uruchom silnik i ruszaj. Produkowane w Europie zgodnie z najwyższymi standardami europejskimi w zakresie jakości produkcji.

   

  Akumulatory Varta Blue EFB

  Najnowszy VARTABLUE DYNAMIC EFB to wyjątkowy akumulator przeznaczony do dużych obciążeń. Dzięki technologii EFB nadaje się on doskonale do pojazdów z systemem Start-Stop, w których silnik startuje wielokrotnie podczas jednej jazdy.AkumulatoryVARTABLUEDYNAMIC EFB są dwa razy bardziej wytrzymałe w porównaniu do konwencjonalnych akumulatorów. Wybierz VARTABLUE DYNAMIC EFB dla pojazdów o wyższych niż przeciętne wymaganiach energetycznych np. wiele odbiorników energii lub system Start-Stop bez funkcji hamowania rekuperacyjnego. Produkowany w Europie zgodnie z najwyższymi standardami europejskimi w zakresie jakości produkcji.

  Zalety akumulatorów Varta Blue Dynamic

  • Dłuższa żywotność w porównaniu z konwencjonalnymi akumulatorami.
  • Zaprojektowany z myślą o pojazdach, ze standardowymi funkcjami Start-Stop.
  • Technologia VARTA EFB (Enhanced Flooded Battery) zapewnia niezmiennie wysoką wydajność dla bogato wyposażonych pojazdów.
  • Ekologiczna produkcja – do 20% mniejsze zużycie energii i 20% mniejsza emisja gazów cieplarnianych. Kompleksowy program recyklingowy ecosteps® to ochrona środowiska naturalnego i jego zasobów.
  • Kratka PowerFrame® zapewnia niezawodny rozruch i wydajność.