Przegląd artykułów

  Akumulatory Varta Blue Dynamic

  Ocena użytkowników: 5 / 5

  Gwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywnaGwiazdka aktywna
   

  Idealny akumulator, który zapewni Ci niezawodny start każdego ranka i nie zawiedzie Cię przez cały dzień. Jeśli Twój codzienny grafik jest zapełniony: dojazd do i z pracy, zawiezienie i odebranie dzieci ze szkoły, wyjazd na zakupy itp. to z całą pewnością potrzebujesz niezawodnego akumulatora, który dotrzyma Ci kroku przez cały dzień. VARTA BLUE DYNAMIC to idealny wybór dla tych, którzy muszą polegać na swoim samochodzie codziennie, niezależnie od warunków pogodowych. Wybierz VARTA BLUE DYNAMIC, a otrzymasz optymalną moc i solidne wykonanie lub zdecyduj się na jeszcze nowszy VARTA BLUE DYNAMIC EFB z zaawansowaną technologią i wzmocnioną konstrukcją, która pozwala sprostać o wiele wyższym wymaganiom energetycznym, np. w pojazdach z systemem Start-Stop lub wyposażonych w dużą ilość odbiornikow energii (podgrzewane siedzenia, klimatyzacja, asystent parkowania lub inne urządzenia elektryczne). VARTA BLUE DYNAMIC zapewnia niezawodność i Twoj spokój ducha.

  Linia VARTA® BLUE DYNAMIC to niezawodne, akumulatory także dla tych, którzy korzystają z samochodu regularnie i często. Zapewniają optymalną moc i solidne wykonanie oraz długi okres eksploatacji. Jeśli posiadasz pojazd ze standardowym wyposażeniem i bez systemu Start-Stop, zdecyduj się na akumulator VARTA BLUE DYNAMIC. Wsiądź, uruchom silnik i ruszaj. Produkowane w Europie zgodnie z najwyższymi standardami europejskimi w zakresie jakości produkcji.

   

  Akumulatory Varta Blue EFB

  Najnowszy VARTA BLUE DYNAMIC EFB to wyjątkowy akumulator przeznaczony do dużych obciążeń. Dzięki technologii EFB nadaje się on doskonale do pojazdów z systemem Start-Stop, w których silnik startuje wielokrotnie podczas jednej jazdy. Akumulatory VARTA BLUE DYNAMIC EFB są dwa razy bardziej wytrzymałe w porównaniu do konwencjonalnych akumulatorów. Wybierz VARTA BLUE DYNAMIC EFB dla pojazdów o wyższych niż przeciętne wymaganiach energetycznych np. wiele odbiorników energii lub system Start-Stop bez funkcji hamowania rekuperacyjnego. Produkowany w Europie zgodnie z najwyższymi standardami europejskimi w zakresie jakości produkcji.

  Zalety akumulatorów Varta Blue Dynamic

  • Dłuższa żywotność w porównaniu z konwencjonalnymi akumulatorami.
  • Zaprojektowany z myślą o pojazdach, ze standardowymi funkcjami Start-Stop.
  • Technologia VARTA EFB (Enhanced Flooded Battery) zapewnia niezmiennie wysoką wydajność dla bogato wyposażonych pojazdów.
  • Ekologiczna produkcja – do 20% mniejsze zużycie energii i 20% mniejsza emisja gazów cieplarnianych. Kompleksowy program recyklingowy ecosteps® to ochrona środowiska naturalnego i jego zasobów.
  • Kratka PowerFrame® zapewnia niezawodny rozruch i wydajność.